Lokalita

Praha 2 - Vinohrady

Vinohrady

Rezidence U Kanálky 7 se nachází v jedné z nejexkluzivnějších pražských čtvrtí.
Název Vvznikl podle vinohradů zakládaných na popud Karla IV. po založení Nového Města pražského. Posléze se dnešní městská část stala samostatným městem ležícím za hradbami Prahy. Po jejím připojení se Vinohrady brzy staly jednou z nejvíce vyhledávaných lokalit a tak je tomu ostatně dodnes.

Vše na dosah

Když chcete relaxovat nebo sportovat

Rezidence U Kanálky 7 stojí v blízkosti dvou městských parků, které byly pojmenovány po významných českých osobnostech 19. století. Jedná se o park Svatopluka Čecha , a dále pak o Riegrovy sady. V Riegrových sadech, v tomto jednom z největších pražských parků, se nacházejí rozsáhlé travnaté plochy, dětská hřiště, restaurace a mnoho příležitostí pro sportovní vyžití. Zároveň se zde, především v letních měsících, koná mnoho společenských akcí, jako jsou koncerty nebo sportovní události.

Služby za rohem

Vše co potřebujete pro pohodlně bydlení, nabízí Vinohrady v docházkové vzdálenosti. Zejména v posledních letech zde potom vzniklo mnoho útulných kaváren i luxusních restaurací, či zajímavých obchodů s kvalitními potravinami snad z celého světa.

Tramvaj i metro za rohem

Skvělé dopravní spojení hromadnou dopravou a to na všechny směry, je také jednou z výhod bydlení uprostřed města. Co se ale třeba dostat do centra Prahy pěšky přes park? I to je odtud lehce možné!